Daha güzel olduğunuzu,
fark edeceksiniz.


Asimty güzellik salonu olarak, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetler ile, sizde güzel olduğunuzu fark edeceksiniz.

HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ

Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Profesyonel cilt bakımı ürünleri ve ekipmanlar ile cildin ideal fonksiyonlarının yerine getirilmesi için yapılan uygulamadır.  Cilt ..

DAHA FAZLA BİLGİ

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon Nedir? Teknolojinin gelişmesiyle birlikte günümüzde artık ağda sir gibi yöntemlerin yerine yeni teknolojik sisteml..

DAHA FAZLA BİLGİ

İğneli Epilasyon

İğneli Epilasyon

İğneli Epilasyon; yumuşak ve çok ince bir iğne ile kıl folikülüne girilip kıl köküne zayıf bir elektrik akımı vermek sureti..

DAHA FAZLA BİLGİ

Depilasyon

Depilasyon

Depilasyon işlemi tüylerin geçici olarak vücuttan yok edilme işlemidir. Sir ve ağda uygulamaları merkezimizde yer almaktadır...

DAHA FAZLA BİLGİ

Manikür & Pedikür

Manikür & Pedikür

Eller iletişim esnasinda en önemli unsurlardan biridir. Şeytan tırnaklarına dikkat edilmeli! Bakımlı olmanın ön şartlarından biri de manik&u..

DAHA FAZLA BİLGİ

Zayıflama

Zayıflama

G5 G5 masajı kendi adını taşıyan aletle yapılır. Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile fazla yağların ve selülitli bölgeler..

DAHA FAZLA BİLGİ


Asimty, sağlığınız ve güzelliğiniz için hizmetler sunar.

Her zaman bakımlı gözükün.

Kalıcı Makyaj


Son derece doğal bir görünümle yüzdeki kontrastları arttırır, hatları belirginleştirir, bazı kusurları kapatır. Yorgun bir günün sonunda kolay kolay silinmeyen, havuza ve duşa girdiğinizde bile sizi terk etmeyen, sizi her zaman bakımlı gösteren bir makyaj sağlar.


DAHA FAZLA BİLGİProfesyonel ekibimiz ile, değiştiremediğimiz tek şey, muhtemelen parmak izinizdir.

GÜZELLİK SALONUMUZ

Asimty

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve güncel indirimlerden yararlanmak için, sizi de bekliyoruz.