G5
G5 masajı kendi adını taşıyan aletle yapılır. Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile fazla yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar ve uygulama bölgesinde zayıflama ürünlerinin kullanılması ile birlikte gözle görülür ciddi bir etki elde edilir.
Lenf Drenaj
Lenf drenaj sistemi vücudumuzda biriken ödemlerin atılmasını sağlayan hücre ve dokulara besin taşıyan kısacası vücudumuzu yenileyen beyaz kan dolaşımına denir

ULTRA LİPO KAVİTASYON (ULTRASONİK SES DALGALARI ile YAĞ HÜCRELERİNİN YAKILMASI)
Son yıllarda ultrason teknolojisi kozmetik ve estetikte geniş bir uygulama alanına sahip ve dünyada kendini kanıtlamış güvenli bir teknolojidir.
Ultra Kavitasyon; 20 ila 70 Khz aralığında bulunan spesifik ultrason dalgaları akustik Kavitasyon etkisi oluşturma özelliğine sahiptir. Odaklanmış yüksek enerji dalgaları (akustik kavitasyon) yağ hücreleri ve selülitin intertistiyel sıvıları içinde gaz formunda mikrokabarcıklar meydana getirir. Sıvıların birbirini izleyen değişim evreleri negatif basınç ve pozitif basınç sonucu yağ hücreleri şiddetle içeriye doğru patlar. Bu patlamalar esnasında bir mikro saniyede 1,000 atmosferlik basınç ve 5,000 C sıcaklık açığa çıkar. Bunun neticesinde karaciğer tarafından metabolize edilecek denatüre olmuş yağ hücreleri ve su serbest kalır.
Kavitasyon dalgaları etraf doku ve cilt yapısının korunması için palslı ve son derece selektif çalışır. Kavitasyon uygulamasında prob cilt üzerine yüzeyden temas halinde hafifçe gezdirilerek kullanıldığı için cerrahi operasyon etkisi yaratmaz.

SOĞUK LİPOLİZ – KRİYOLİPOLİZ
(Kriyolipoliz veya Yağ Dokusunu Dondurarak Parçalama)
Soğuk lipoliz veya diğer adlarıyla kriyolipoliz ya da yağ dokusunu dondurarak parçalama; çevre dokulara hasar vermeden yağ hücrelerini dondurarak belli bölgelerdeki yağ dokusunun kalınlığını azaltma işlemidir. Kısaca ifade etmek gerekirse bu işlem bölgesel bir incelme teknolojisidir. Bu uygulamada vücudun belli bölgelerindeki fazla yağ dokusu maksimum 60 dakikalık süre boyunca ortalama -8 ile -10°C derecede dondurulmaktadır. Sonrasında parçalanan atıkları toplayan ve idrar yoluyla uzaklaştıran lenf sistemi aracılığıyla da donarak hasarlanmış olan bu yağ hücreleri vücuttan atılmaktadır.,

VAKUM (BADY HEALTH)
Body Health, , sarkmalarda, bölgesel yağlanmalarda, selülitin tüm aşamalarında kullanılabilen bir vakum terapi cihazıdır. Vücut uygulamalarının yanı sıra yüz aplikatörü sayesinde yüzdeki kırışıklık ve sarkmalarda da son derece etkili olarak kullanılabilmektedir. Vakumterapi uygulamasıyla ilgili ilk cihaz LPG olduğu için halk arasında genellikle tüm vakumterapi cihazlarına LPG (elpici) denilmektedir.

Asimty Güzellik Salonu ve Spor Kompleksi olarak sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız.